ISTNIEJEMY OD 20 LAT

Gabinet dr Małgorzaty Spiżewskiej

Założony w 1997 roku i usytuowany w sercu Iławy, gabinet dr Małgorzaty Spiżewskiej jest jednym z najbardziej nowoczesnych prywatnych gabinetów stomatologicznych w tym regionie. Dedykowany usługom na najwyższym poziomie, spersonalizowanej opiece medycznej jest wyposażony w trzy stanowiska, zabiegowe, w których wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii, implantologii, protetyki, ortodoncji oraz higienizacji.

malgorzata_spizewska

Lek. Dent. Spec. Chirurgii stomatologicznej
Małgorzata Spiżewska

LEKARZ STOMATOLOG, WŁAŚCICIEL KLINIKI,
SPECJALISTA I STOPNIA CHIRURGII STOMATOLOGICZNEJ,
CZŁONEK POLSKIEJ AKADEMII STOMATOLOGII ESTETYCZNEJ (PASE)

Dr Małgorzata Spiżewska ukończyła studia na Akademii Medycznej w Gdańsku w 1994 r., zdobywając tytuł lekarza dentysty. W 1997 r. otrzymała dyplom ukończenia specjalizacji I stopnia z zakresu chirurgii stomatologicznej na Akademii Medycznej w Warszawie. Prowadziła prywatną praktykę od 1995 r. Nieustannie poszerza swoją wiedzę i kwalifikacje. Ukończyła wiele prestiżowych kursów w Polsce i za granicą. Jest Członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego, Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego, Członkiem IAO (International Association for Orthodontics) oraz czynnym członkiem ITI (International Team for Implantology). W 2017 r., otrzymała prestiżową nagrodę ukończenia Curriculum Dawson Academy. W  2018 r. otrzymała certyfikat Surgical Master Curriculum in Regenerative Implant Dentristry. Ukończyła 2-letni podyplomowy kompleksowy kurs ortodontyczny prof. Davide Mirabella Catania oraz 3-letnie studium podyplomowe – mistrz ortodoncji (Master in Orthodontics Mini Residency Dereck Mahony). Obecnie uczestnik Damon Advanced Master Program – 2-letnia szkoła techniki Damon – dr Derek Mahony.

daria_szczepanska

Lek. Dent. Daria Szczepańska

LEKARZ DENTYSTA

Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie na kierunku lekarsko-dentystycznym. W gabinecie pracuje od 2015 r., zajmując się leczeniem zachowawczym oraz stomatologią dziecięcą (pedodoncja).

anna_truszczynska

Anna Truszczyńska

DYPLOMOWANA ASYSTENTKA, MGR. ADMINISTRACJI

W gabinecie pracuje od 2010 r., pełniąc funkcję asystentki ortodontycznej, zajmuje się również obsługą administracyjną gabinetu.

dorota_kepa

Dorota Kępa

DYPLOMOWANA PIELĘGNIARKA I ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka liceum medycznego na wydziale pielęgniarstwa oraz studium o kierunku Asystentka Stomatologiczna. W gabinecie pracuje od 2000 r., pełniąc funkcję pielęgniarki, asystentki stomatologicznej oraz asystentki chirurgiczno-implantologicznej.

magdalena_-osmanska

Magdalena Osmańska

DYPLOMOWANA HIGIENISTKA I ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA

Absolwentka szkoły medycznej o kierunku Technik Dentystyczny. Ukończyła Curriculum for Dental Hygienist wg. Polskiej Akademii Profilaktyki Stomatologicznej organizowanej przez Swiss Dental Academy & W&H Polska, studium o kierunku Asystentka Stomatologiczna oraz Higienistka Stomatologiczna. W gabinecie pracuje od 2012 r., pełniąc rolę higienistki stomatologicznej w profilaktyce chorób przyzębia, asystentki protetyczno-implantologicznej oraz zajmuje się planowaniem zabiegów.

as_1

Lek. Dent. Agnieszka Spiżewska

LEKARZ DENTYSTA

Absolwentka Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. W gabinecie pracuje od 2017 r. Na kursach dodatkowych stale poszerza swoją wiedzę.

jsz

Lek. Dent. Jakub Szczepański

LEKARZ DENTYSTA

Absolwent Łódzkiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym. W gabinecie pracuje od 2017 r. Na kursach dodatkowych stale poszerza swoją wiedzę.

straumann_10
dentaply_10
tech_10
logo-wh_10
mediraty
mis_10
inno

INNO SLA IMPLANT

INNO SLA IMPLANT

FACHOWY ZESPÓŁ

Jesteśmy, aby Ci pomóc